€200

Bonus pro nové hráče

offer

Poker videa

Mrkni na super ukázková videa a rozšiř si znalosti v pokerové aplikaci od Unibetu
watch-now
Sleduj zde

zůstaň anonymní

změň si svůj alias až třikrát denně a vybírej ze široké nabídky avatarů. Žádné trackovací scripty a externí softwarové vychytávky, což zaručuje místo pro hráče všech úrovní.
offer
offer

vyber si prostředí

vybírej z různých prostředí, jako např. vegas, private jet, beach top villa, penthouse suite, nebo final table Unibet open
Sportovní sázky - Široká kurzová nabídka na Unibetu, přes 10 000 přímých přenosů ke sledování a live sázení. 1500 Kč na 1. sázku jako bonus pro nové hráče.
Pravidla a podmínky - Dále jen "Unibet pravidla" je soubor podmínek, které tvoří a řídí smluvní vztahy stran, jak je zde popsáno a  jak je uvedeno v tomto dokumentu, a tímto potvrzujete svůj souhlas . Více informací zde
Zodpovědné hraní - Unibet byl založen hráči, pro hráče. Proto chápeme nebezpečí hazardních her a chceme pomoci jakkoli budeme moci. To je důvod, proč  velmi úzce spolupracujeme s Gambling Therapy. Pro více informací klikněte zde.
Kontaktuj nás - Široká kurzová nabídka na Unibetu, přes 10 000 přímých přenosů ke sledování a live sázení. 1500 Kč na 1. sázku jako bonus pro nové hráče.